Lørdag den 29. september 2012 ble fullkontakt karate NC II avholdt i Laksevågshallen i Bergen. Det stilte opp 46 utøvere fra 15 klubber.
RESULTATER
Yngre Junior Gutter Lettvekt
1 Pontus Göthe, Sverige
2 William Abel, Bergen Karate Klubb
3 Håvard Borge, Færder Karateklubb
Yngre Junior Gutter Tungvekt
1 Fabian Wåhlin, Sverige
2 Erik Sætre, Bergen Karate Klubb
Junior Jenter Lettvekt
1 Vilde Larsen, Færder Karateklubb
2 Rikke Eriksen, Horten Karate Klubb
3 Maren Jonassen, Gandsfjord Karateklubb
3 Mathura Amirthalingam, Bergen Karate Klubb
Junior Jenter Tungvekt
1 Sanne Larsson, Sverige
2 Sofia Wold-hansen, Færder Karateklubb
3 Henriette Liland, Bryne Karateklubb
Junior Gutter Lettvekt
1 Robin Larsen, Færder Karateklubb
2 Viktor Løkken, Lørenskog Karateklubb
3 Realf Ottesen, Lyngdal Karateklubb
3 Stian Mossige, Bryne Karateklubb
Junior Gutter Mellomvekt
1 Rasmus Bergström, Sverige
2 Jone Eide, Lyngdal Karateklubb
3 Halvor Larsen, Haugesund Kyokushinkai Karateklubb
3 Vegard Christensen, Horten Karate Klubb
Damer Mellomvekt
1 Liva Lagestrand, Bryne Karateklubb
2 Irene Jensen Skjelfjord, Bergen Karate Kampsport Klubb
Damer Tungvekt
1 Kaja Kapstad, Lørenskog Karateklubb
2 Camilla Styve Gullaksen, Fyllingen Karateklubb
Herrer Lettvekt
1 Abdul Hosein Ahmadi, Tromsø Karateklubb
2 Sten Jarle Pettersen, Lyngdal Karateklubb
Herrer Mellomvekt
1 Rasmus Orstad, Bryne Karateklubb
2 Bjørn Erik Orstad, Bryne Karateklubb
3 Carsten Russenes, Bergen Karate Kampsport Klubb
3 Thoma, Skjæveland, Bergen Karate Klubb
Herrer Tungvekt
1 Robin Junge, Ringerike Karateklubb
2 Marcin Ciesielski, Lørenskog Karateklubb
3 Andrzej Stanislaw Sapija, Nidaros Kyokushinkai karateklubb
3 Bernt Einar Tønnessen, Lyngdal Karateklubb
Fullkontakt Damer Mellomvekt
1 Marleen Gregusson, Tromsø Karateklubb
2 Liva Lagestrand, Bryne Karateklubb
3 Beathe Hegerland, Haugesund Kyokushinkai Karateklubb
Fullkontakt Herrer Lettvekt
1 Bård Even Kvamme, Arendal karateklubb
2 Robert Strandberg, Sverige
3 Allan Ahrgren, Sverige
3 Amir Poya Ghazishoar, Arendal karateklubb
Fullkontakt Herrer Mellomvekt
1 Rasmus Orstad, Bryne Karateklubb
2 Bjørn Erik Orstad, Bryne Karateklubb
3 Yurgis Gavrilovas, Bryne Karateklubb
3 Henning Dallavara, Vadsø Karate Klubb
Fullkontakt Herrer Lett-Tungvekt
1 Ole Garborg Østrem, Bryne Karateklubb
2 Christoffer Robin Bøe, Horten Karate Klubb
3 Christoffer Læret, Horten Karate Klubb
Fullkontakt Herrer Tungvekt
1 Tor Andre Kvinge, Bergen Karate Klubb
2 Eivind Nærland, Gandsfjord Karateklubb
3 Atle Lomeland, Bryne Karateklubb